Březen 2009

Jak na účes +videjko

29. března 2009 v 11:12 | m

Jak se nalíčit-videjko

29. března 2009 v 11:09 | m

jak se nalíčit?-videjko
Scene styl-fotky

28. března 2009 v 23:31 | mFotky jsem ztáhla všude možně,takže sorry,že tu nejsou zdroje...kdyby jste se tu někdo našel,tak neváhejte a hrdě se přihlašte:)

Můj článek proti týrání zvířat

28. března 2009 v 21:52 | m
Zvířata nám pomáhají a moc přeba slepím a mnoho dalšího.A my se jim odděčíme tím že je týráme?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?


Takhle trpí:Jen pro kousek masa a na nic?!!!!!!!!!!?hm tak co změnili jste názor?!!!!!!!!?

Nekupujte si prostředky od rimel avon atd.


Tento článek kopírujte dávejte na blog,webi atd.rozšiřujtetento článek.

New záhlaví!!!

28. března 2009 v 19:02 | m
Tohle je snad nej co jsem udělala a proto hlasujtev nketě jestly mám pravdu nebo ne.

Na chvíli zase končím z konmi

28. března 2009 v 16:52 | m
Nojo je to pravda našla jsem kupu novíchvěcí tak je sem dám a oni nejso u z konma anavíc z konma me to neak prestalo bavit.Tak sorry pokud to nkomu vadí.

Kopírujte na své blogy !!!

28. března 2009 v 16:27 | m
Je to proti týrání zvířat a testování na nich, asi to nic nezpůsobí, ale aspoň pro dobrý pocit...Tak si to zkopněte !!!

Tvůj styl

28. března 2009 v 16:18 | m

* Originální style *

1. Neboj se vybočit z řady !!!
Láká tě něco, o čem si myslíš, že je to parádně a totálně ujetý ??? Jestli jsi rozhodnutá, pusť se do toho !!!

2. Oblečení
Objevíš nádherný kousek. Triko, kalhoty, pásek cokoliv. Koupíš si to, draze za věc zaplatíš a - o týden později se v tom samém kousku objeví tvá spolužačka. To dokáže naštvat, co si pomyslíš ??? Kopírka hnusná !!! Ale nezoufej, protože tím největším srabáctvím je kopírovat
přesně to, co si dotyčný koupil před nedávnem. Buď originální !!!

3. Oblečení podruhé
Zaměř se na detaily !!! Tvoje spolužačka si možná koupila stejné triko, ale to neznamená, že obě budete mít stejné-co dělat ? Vylepši ho, ozvláštni, udělej svým !!! Vem si k němu obíbené korále, řetízky, doplňky. A nebo zajdi ještě dál a dej se do šití. Nakup flitry, kamínky, korálky, ale bacha ať to nepřeženeš ;)

4. Doplňky a detaily
Detaily, které se postupně odkrývají, když se na tebe člověk podívá, jsou kouzelné. Zkus si třeba ujetě nalakovat nehty, použij svůj oblíbený lak a přidej tenkým štětečkem nějaký vzor. Nebo použij třpytky či kamínky. Fantazii se přece meze nekladou !!! O tvém stylu odpovídají í věci, které obvykle nosíš jen tak, protože je potřebuješ (batoh do školy, nálepky na mobilu, bižuterie...)

5. Líčení
Líčení je důležité. Máš ráda oranžovou ??? Jdi do ní, ale bacha, abys to nepřehnala. Jdi do jemnějších a pastelových tónů, oči zvýrazni třeba stříbrnou nebo klasickou černou, v poslední době vídívám i zlaté linky. Udělej si líčení, díky kterému to budeš jen Ty !!!

6. Značky
Setkala jsem se názorem, že když chceš být originální, musíš nosit jen značkové oblečení. To je ta největší hovadina jakou jsem kdy slyšela s prominutím !!! V levnějších, neznačkových obchodech (nemyslím hned zrovna tržnice a stánky), najdeš úžasné a originální kousky, které značkové věci dalekosáhle předčí !!! Zkus se poohlédnout a uvidíš, že vždy se najde něco, na co
značkové oblečení prostě nemá.

7. Botky
Zase opravdu důležitá kolonka-boty. Určitě jsi viděla plno super botů, které bys chtěla mít, ale sháníš pouze a jen "ty jedny". Nepřestávej hledat, protože i tyto boty určitě někde budou a až je najdeš, znamená to super pocit a taky to, že jsi konečně originální a svá.

8. Originální neznamená "strašák do zelí"
Jestli si myslíš, že být originální znamená červené kalhoty, fialový pásek, žluté triko, a zeleně obarvenou hlavu, pleteš se. Jo, pokud by se ti zdálo, že přesně tohle odpovídá tvému originálnímu stylu, pak je to správně a v pořádku, ale pozor na reakce tvého okolí. Musíš být opravdu "splachovací" aby ti to bylo jedno. Ovšem jedna dívka, kterou znám, tohle obyčejně nosí a kdybych ji viděla v normálním, obyčejném oblečení, nebyla by to ona. Proto se chci dostat k jádru věci-když jde o originální style, je jedno co si na sebe vezmeš. Hlavně ať se v tom cítíš pohodlně, a aby to alespoň trochu sedělo k sobě. A když nebude - o tom original style přece je, ne ;)

9. Prostě "JÁ"
Tím se dostávám ke konci článku. Jak už jsem napsala, pokud máš jasno v tom, jaký styl vyznáváš (retro, barbie, besihim, emo), tak jsi opravdu šťastný člověk, pokud máš nějaký svůj styl, určitě nevíš, jak ho pojmenovat. Pomůžu ti-jsi to prostě ty !!! Buď hrdá na to, že máš originální styl, který umíš kombinovat a nestydíš se ho nosit a publikovat !!! Užívej si ho !!!
* Nekopírovat, obrázky profimedia a google*

Naturity

28. března 2009 v 16:16 | m
. Co je Naturity ???
Naturity je zkomolenina slova Nature a Futurity, což může znamenat něco jako "přirozená budoucnost". Vznikl nedávno a to za účelem, aby každý měl svůj styl a nikdo nebyl sám. Je to dívčí styl, který není podobný žádnému jinému. Vyzpovídala jsem kámošku, která tento styl nosí, zrodil se nový moderní style!!!

2. Jak se oblíct ???
Nemají žádný specifický oblečení, ale milují čínskou kreslenou postavičku Puccy a Snoopyho nebo dalších kreslených postaviček. Obleč se do toho, co je pohodlné.

3. Líčení ??
Světlé nebo žádné. Nejčastěji řasenka, světloučké stíny a oční linky, či tužka na oči. Neboj se odvázat a použij místo černé hnědou !!! Nevypadá to tak "tvrdě".

4. Doplňky ???
Měly by být elegantní nebo sportovní. I klidně mírně crazy. Všechny doplňk musí ladit s oblečením, které máš na sobě. A naturity má i svůj symbol - je to sluníčko !!! Takže je vítaný přívešek sluníčka na krku, náramku, prstýnku...a nebo kdekoliv.

5. Manikura ???
A novinka ve stylech, naturity má i meze pro manikůru. Nehty musí být čisté, ostříhané. musí vypadat zdravě. Laky na nehty jsou vítány, nejčastěji růžový, jinak barevný ale ne moc křiklavý, pak francouzská manikůra a bezbarvý lak.

6. Chování ???
Ano, naturity má i předpisy jak se chovat :D buď milá, hodná, nesmíš být žádná mrcha. Jinak se v chování meze nekladou !!! Buďte své, o tom naturity je !!!

* Kopčit pouze se zdrojem, prosím *

GlamRock - nový style

28. března 2009 v 16:16 | m
Průvodce novými styly !!!

Retro style

28. března 2009 v 16:15 | m
Pomalu se vracející style !!!

Scene styl

28. března 2009 v 16:14 | m
Více v článku ->

Indie style - nový style

28. března 2009 v 16:11 | m
1. Co je to Indie style ???
Indie styl (indý), tentokrát je to styl, který vyjadřuje ztřeštěnost. Čím jste střeštěnější, tím víc jste Indie ! Je to styl u kterýho mixuješ všechny styly a barvy dohromady. Proto je to nejlepší styl pro nezávislé osoby, které se nechtějí podřizovat !!!

2. Co nosit ???
* černé nehty
* výrazný make-up
* retro pruhy
* velké nápisy a obrázky na trikách
* mix všech stylů, inspirujte se a kombinujte !!!

* Kopírovat pouze se zdrojem, prosím *

Besihim - krásný, barevný style

28. března 2009 v 16:10 | m
1. Co je to Besihim style ???
Besihim styl (bysajhim) pochází ze slov beside a him, to se dá volně přeložit jako "po svém", už z toho jde poznat, že je to hodně volný styl, kde si každý může nosit, v čem se cítí pohodlně.Je to nejmladší styl a když ho chcete najít na internetu, je toho hodně málo.Takže když tě tenhle styl chytl a líbí se ti, jdi do něj !!! Je to styl pro lidi, který mají rádi svět a jsou to prostě optimisti :D

2. Co se nosí ???
Pohodlné oblečení něco mezi sportovním a ležérním stylem. Cokoliv od dlouhých kalhot až po krátké sukně a to samé platí i u triček. Důlěžité jsou hlavně doplňky.

3. Jaké tedy doplňky ???
Barevné, ztřeštěné...Obří prstýnky, korále, barevné čelenky, co se vám líbí !!! Jde hlavně o to, aby se to líbilo tobě, pak si toho můžeš na sebe naplácat třeba tunu :D ale bacha ať to nepřeženeš ! Jo a taky náušnice, veselé, barevné, nebo prostě pecky..však je to volný styl ne ;) JOOO a nezapomeňte na placky tzv. buttonky, dej si je všude, kam je to možný !!!

4. Nějaká pravidla, která musí splňovat Besihim girl !!!
* Sportovní a pohodlné oblečení
* Bláznivé a barevné doplňky
* Akcičky s partou jsou přece super
* Bláznivý a střelený pokoj
* To nejdůležitější - ÚsMěV

Jde hlavně o to, abyste se v tom cítily fajně
* Kopírovat pouze se zdrojem, prosím *

Vintage style - jak na něj

28. března 2009 v 16:09 | m
1.Co je to Vintage styl ?
Vintage je pojem odvozený od sběratelů různých oborů. Dalo by se říct takový secondhandový miš-maš. Ale ne takový, jaký si asi většina představí, staré, špinavé a potrhané oblečení. Naopak, jsou to luxusní kousky světových značek.
2.Co se nosí ?
Klasikou ve Vintage (vintydž) stylu jsou zlaté kabelky Chanel, a doplňky značky Burberry,Pucci apod...I tak si ale sáhnete hodně hluboko do kapsy.
3.Nemůžu si to dovolit...Co dělat ?
Tak je tu další, trochu bezbolestnější možnost. Zajděte do cenově dostupných obchodů typu H&M, Mango, Promod, Vero moda, něco se vždy najde i v New Yorkeru...A kupte si něco, co by odráželo modu dřívějších let...Vintage styl vlastně odráží modu dřívějších let-60.leta, retro apod.
4.Co potom ?
Vitage styl je vlatně umění kombinovat doplňky. Nesmíte to ale přehnat, abyste nevypadaly jako vánoční stromeček, starý několik let.
Mary-Kate je správnou vyznavačkou Vintage !
* Kopírovat pouze se zdrojem *

Barbie styl a jk na něj

28. března 2009 v 16:07 | m
1.Co je to Barbie styl ?
Barbie styl je sladký holčičí styl plný růžové barvy.Dal by se popsat dvěma slovy-dokonalost sama.Barbie styl je v poslední době velmi oblíbený ale i nenáviděný. Nekonečnou válku mezi sebou hrají Barbie styl a Emo styl.
2.Co se nosí ?
Nosí se především upnuté věci, které zvýrazňují štíhlou postavu. Rifle "roury", růžová trička s roztomilými postavičkami, nebo dražší kousky, na kterých Barbie zakládají svou image. Je to na vás. Všude se holky ptají, jestli můžou být Barbie, pokud jsou brunetky, zrzky, černovlásky...Holky, nezáleží přece na vaší barvě vlasů !!! Ano Barbie je blondýnka, ale to přece neznamená, že blondýnky musí být všechny !!! Každá je originál ;)
3.Co make-up ?
Měl by být světlý.Světle růžové stíny vám přirozeně rozzáří a opticky zvětší oči.Silná vrstva řasenky je nezbytná, stejně jako lesk na rty. Některé Barbie používají i tužku na oči, ta je ale zanedbatelná.
4.Co chování ?
Všem se jistě vybaví povrchní, namyšlená a sebemilovná holka.Ale Barbie by měla být milá, usměvavá a přátelská. Pokud je někdo v nouzi měla by mu pomoci. Barbie holky jsou ztotožňovány především s doknalostí. Ta v Barbie stylu hraje důležitou roli, podle kamarádek které jsou Barbienky, holka nesmí mít nedokonalou pleť, a kila navíc. Já si myslím, že holky, které chtějí být Barbie, se nebudou řídit tím, jestli mají kila navíc nebo pár pupínků.
Věci, bez kterých se (prý) Barbie neobejde:
* Lesk na rty
* Mobil
* Přátelé
* Párty a oslavy
* Kopírovat pouze se zdrojem *

Luxusní kabelky - Louis Vuitton

28. března 2009 v 14:56 | m
Monogram Canvas – Neverfull
Monogram Vernis - Alma (Kolekce jaro a léto 2009)
Monogram Vernis – Alma (Kolekce jaro a léto 2009)
Epi Leather - Speedy (Kolekce jaro a léto 2009)
Epi Leather – Speedy (Kolekce jaro a léto 2009)
Kalahari (Kolekce jaro a léto 2009)
Kalahari (Kolekce jaro a léto 2009)
Flight Bags Paname Jetlag (Kolekce jaro a léto 2009)
Flight Bags Paname Jetlag (Kolekce jaro a léto 2009)

Trend - Jaro 2009 BARVA

28. března 2009 v 14:55 | m
Na všech molech severní polokoule na nás v kolekcích pro jaro 2009 křičeli syté barvy, které byly jemně doplněny těmi neutrálními.

Mola patřila růžové - většinou se objevovala v křiklavých tónech jemně doplněná barvou růžového a třešňového květu.
Překvapivě zazářila i barva nahého těla, doplněná karafiáty a brilantním pomerančem.

Zapomeňte na modrou tak jak jste ji znali v minulých dvou letech - ta letošní je vysokooktanová!

Živé a šťastné barvy explodovaly na molech celého světa.
Ale co by bylo roční období bez černé? Černá letošního jara nám snad spolehlivě vyléčí kocovinu barev.

Ale návrháři nám připravili i pár barev, které jsou stálicemi - čistou bílou, letní žlutou a hnědou s khaki.


Fotky z natáčení klipu "Tajně"

28. března 2009 v 14:02 | mirinda65
IN mobílky

28. března 2009 v 13:34 | m
Potřebuješ nový mobil?? Koukni na tenhle článek!!