Říjen 2009


0.2 obrázky

15. října 2009 v 18:18 | mirinda65 |  Piercing
Tak tady máte piercing na různých místech po těle :o)
No a tady jsou ukázky fakt hustej piercingů, to už je na mě trochu moc...

0.1 obrázky

15. října 2009 v 18:15 | mirinda65 |  Piercing

Ceny piercingu

15. října 2009 v 18:12 | mirinda65 |  Piercing

Ceny piercingu:

Pupík od 900,--
Nos od 800,--
Brada, horní ret od 800,--
Jazyk od 800,--
Ušní boltec (chrupavka) od 600,--
Bradavka (1) od 600,--
Obočí od 800,--
Ceny jsou pouze orientační a záleží na daném salonu, jaké ceny piercingu mají.

V mnoha salonech lze po domluvě přinést svojí vlastní ozdobu.

Slyšela sem taky holku co to měla za 25 Kč

Něco o piercingu

15. října 2009 v 18:10 | mirinda65 |  Piercing
Piercing je původně rituální zdobení těla různými předměty a ozdobami. V dnešní době se samozřejmě stal modní záležitostí, takže už od útlého dětství na sebe věšíme náušnice.. nejprve do ucha, později do pupíků, nosů, rtů atd.
Jako každé porušení integrity kůže si může piercing nechat udělat jen osoba starší 18ti let, dříve jen se souhlasem zákonného zástupce. Používají se ozdoby z chirurgické oceli nebo titanu, na prvopiercing si nekupujte žádné stříbro ani nikl! Spousta obchodníků se snaží na tomto artiklu vydělat, ale jde o Vaše zdraví ,takže ozdobičky vybírejte jen v salonech nebo tetovacích studiích! Sice to bude možná o trochu dražší, ale zase se Vám to bude lépe hojit a nehrozí žádná alergie. Každé seriozní studio už dneska vlastní atest na prodávané výrobky, takže znáte to "důvěřuj, ale prověřuj".
Propíchnout se dá téměř každá část těla, ale nepřehánějte to! Uvažujte dopředu, jestli Vám vytahaný boltec ucha bude slušet i za dvacet-třicet let ,jestli potrhaná bradavka bude správně sexy, jestli pět ozdob v jazyku nezmění Vaši výslovnost. Jako tady platí, všeho s mírou.
Pupík je sexy a je také nejhůře se hojící piercing.Chce to trpělivost a péči.Naplánovat si ho den před zápasem v košíkové není dobrý nápad.K jeho ošetřování je výborná mořská sůl,masti jako jsou septonex nebo bactroban, 3% tea tree olej, antibakteriální mýdlo a absolutní čistota!
Nos neboli křídlo nosní je chrupavka, takže trochu krvácí, trochu bolí, hojí se podle toho jak často trpíme rýmou či alergií na pyly, ale zahojí se :o)
Brada, horní ret (neboli Madonna), dolní ret sice vypadá děsivě,ale hojí se velmi dobře, neboť cokoliv přijde do styku se slinami, které obsahují enzymy napomáhající zhojení, je rychlejší. Tady dobře zafunguje v prvních hodinách led, aby se zabránilo otoku a výplachy např.heřmánkem, řepíkem.
Jazyk - dá se na den dva vyndat (až po úplném zhojení!), sice počáteční příznaky jsou někdy nejděsivější (velký otok až do krku, zduřelé uzliny, špatná výslovnost, bolest,neschopnost jíst:o), ale výsledek stojí za to! Nebolí samotná aplikace, ač to tak může vypadat. Opět pomohou výplachy (např.osvědčená Coca-Cola s ledem), ústní dezinfekční voda nebo roztok 3%kysličníku (lžíce do deci vody) a kloktat! Dává se zpočátku delší činka, kvůli otoku, po 10ti dnech je možné vyměnit za kratší.
Obočí je trochu zrádné, je to jen kousek slaboučké kůže, takže možnost zatržení či vyhojení je víc než jistá. Vyžaduje trpělivost a maximální opatrnost při manipulaci! První hodiny po aplikaci pomůže opět led ,proti otoku, potom mastičky na promazávání.
Bradavka -au, ale proč ne:o) hodně citlivá,hodně ráda se trhá a občas efekt citlivosti zmizí úplně.
Uši - znáte čínskou medicínu? Prý tam jsou body na hubnutí, proti kouření a tak. No, něco na tom je, takže se nebojte, protože ve studiích mají podrobnou mapu bodíků :o)
U všech piercingů je potřeba dodržovat hygienu, ozdoby nevyměňovat s kamarádkou či kamarádem, to co vyhovuje Vám, nemusí vyjít druhému.. Každá ozdoba má svoje zákonitosti ,nechte si vysvětlit proč právě tuhle a ne tu.. Na otázku jestli to bolí, je takováhle odpověď: je to taková chvilka ,že než se nadějete, odcházíte domů. Všechny potřeby jsou sterilní a na jedno použití. Ovšem jak se o svůj piercing budete starat dál, to už je jen na Vás!
Péče o čerstvý piercing: individuální, každému vyhovuje něco jiného. Každý se hojíme jinak, nicméně dodržování pravidel hygieny a pokynů je nejdůležitější v prvních dnech po aplikaci. Neslunit se,nekoupat se ve veřejných bazénech, nenamáhat břišní svaly (u pupíku) ,nepít alkohol a horké nápoje (u jazyku), maximální opatrnost pro zatržení (u obočí a bradavky), občasné pročištění 3%kysličníkem (všechny ozdoby),nevyměňovat piercing dříve než po úplném zhojení !Denně kontrolovat dotažení nasazující části piercingu (kuličky nebo hrotu).Při problémech kontaktovat toho,kdo piercing prováděl.

Piercing

15. října 2009 v 17:54 | mirinda65 |  Piercing
Vždycky jsem chtěla piercing nejdřív do jazyka a pak do pupíku.Teď se mi ale víc líbí do pupíku a ráda bych si ho nechala udělat.


Obrázky:
Piercing Retro xbju24/7a - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + plast<br>Barva zelená + bílá + fialová<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 8 a 5 mm<br>Běžná cena <b>300 Kč</b>Piercing Retro xbju24/8b - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + plast<br>Barva tmavě růžová + bílá<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 8 a 5 mm<br>Běžná cena <b>300 Kč</b>Piercing Střapatec xbjs30/1c - Klenoty - Piercing - UV Design - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Barva fialová + modrá + bílá<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr střapatce : cca 13mm<br>Průměr kuličky: 5 mmPiercing Střapatec xbjs30/2c - Klenoty - Piercing - UV Design - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Barva fialová + modrá + bílá<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr střapatce : cca 16mm<br>Průměr kuličky: 5 mm
červený:Piercing banánek Dragonfly SBSF11CZ/Lsiam - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + sklo<br>Šíře tyčky 1,6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr ozdoby: 18x14 mm<br>Piercing banánek JBL2S - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + sklo<br>Barva Červená<br>Šíře tyčky 1,6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 8 a 5 mm<br>Piercing banánek Red JBL - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + sklo<br>Barva Červená<br>Šíře tyčky 1,6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 8 a 5 mm<br>Piercing banánek red JBLZ - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel<br>Šíře tyčky 1,6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Průměr kuliček: 9/5 mm<br>Piercing Retro xbju24/8e - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + plast<br>Barva červená + bílá<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 8 a 5 mm<br>Běžná cena <b>300 Kč</b>Piercing Střapatec xbjs30/1b - Klenoty - Piercing - Do jazyku - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Barva červená + modrá + bílá + růžová kulička<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr střapatce : cca 13mm<br>Průměr kuličky: 5 mmPiercing xbjf22/7b - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + stříbro + imitace skla<br>Barva červená<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr ozdoby: 11x9 mmPiercing xbjf22/8e(b) - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + stříbro 925/000 + sklo<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr ozdoby: 11x9 mm
žlutý:Piercing Retro xbju24/6b - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + plast<br>Barva žlutá + bílá + černá + zlatý posyp<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 8 a 5 mm<br>Běžná cena <b>300 Kč</b>Piercing Střapatec xbjs30/2b - Klenoty - Piercing - UV Design - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Barva žlutá + oranžová + zelená<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr střapatce : cca 16mm<br>Průměr kuličky: 5 mmPiercing Střapatec xnjs30/1d - Klenoty - Piercing - UV Design - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Barva žlutá + oranžová + zelená<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr střapatce : cca 13mm<br>Průměr kuličky: 5 mm
oranžový:Piercing Retro xbju24/7e - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + plast<br>Barva oranžová + bílá + tmavě modrá<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 8 a 5 mm<br>Běžná cena <b>300 Kč</b>Piercing střapatec - svítící Neon 2 - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Kuličky 12 a 8 mm<br>Piercing střapatec - svítící Neon 7 - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Délka 22 mm<br>Piercing Střapatec xbjs30/1a - Klenoty - Piercing - Do pupíku - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Barva oranžová + červená + fialová<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr střapatce : cca 13mm<br>Průměr kuličky: 5 mmPiercing Střapatec xbjs30/2a - Klenoty - Piercing - UV Design - Chirurgická ocel - Materiál chirurgická ocel + silikon<br>Barva oranžová + červená + fialová<br>Šíře tyčky 1.6 mm<br>Délka tyčky 10 mm<br>Rozměr střapatce : cca 16mm<br>Průměr kuličky: 5 mm

Kůň......

11. října 2009 v 14:13 | MIRINDA65 | 
Takhle kobyla nebyla ke mě suprová ale byla dobrá mám jí ráda.New vzhledík

10. října 2009 v 15:04 | mirinda65 |  Jak blog vypadal

Scene diamant

8. října 2009 v 17:52 | mirinda65

Krásný růžový scene diamant :)

CENA:55kč
šírka výrobku:6cm
kód:diapink

To Chci Koupit


Zápis sbének!!!!!

8. října 2009 v 17:35 | mirinda65

Zápis!


1.přezdívka
2.blog
3.proč chceš být i nadále mím sbénkem?

Náhrdelník Chococat

8. října 2009 v 17:30 | mirinda65


Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pěkné Chococat na váš řetízek
Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Cena výrobku:60kč
Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Průměrná velikost:4cm!
Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Znak výrobku:chn66(kód který napíšete do objednávky)Náhrdelník~Pink Donut si ho obědnám je kouzelnej

8. října 2009 v 17:06 | mirinda65Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Povedený náhrdelníks růžovým donutkem :)

Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Cena výrobku:45kč
Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. délka výrobku:2cm
Obrázek “http://hushstar.net/lou/you/wbullet.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Znak výrobku:pd06(kód který napíšete do objednávky)


Puff║0.1

8. října 2009 v 17:03 | mirinda65

CENA: 0,70€ [17Kč]+ poštovné

Kategória:
Veľkosť prívesku: 3-4cm

Kód výrobku: PUF01#


NÁRAMEK : HELLO KITTY opravdu nádherný

8. října 2009 v 17:02 | mirinda65


http://nahrejto.cz/files/fmwjemgo3omi8lm1lz8y.jpg

( barva výrobku na fotce je skoro úplně stejná jako ve skutečnosti )

CENA :
105 Kč
VÝŠKA HELLO KITTY : 2,5cm
ŠÍŘKA HELLO KITTY : 3,5 cm
VELIKOST SRDÍČEK : 1,5 cm
ČÍSLO VÝROBKU : 0105132 (to, co píšete do objednávky)
KOLEKCE : Hello kitty

Moje spokojenost : 100%


Set~Pink and violet

8. října 2009 v 17:01 | mirinda65
06.gif image by LowinkaCena: 180 Kč ...!SLEVA! nyní 170 Kč
pink2.gif image by spookys-graphixKategorie: Sety
pink2.gif image by spookys-graphixKód: (to co píšete do obědnávky): 0890

Sety aneb výhodná balení.Sada obsahuje krásný řetízek,přívěšek na mobil (na klíče,na penál) a krásné fialovo růžové náušnice. Zaplatíte o 20 Kč míň,než kdyby jste obědnávali výrobky zvlášť !!

Pokud by jste měli zájem o některý výrobek zvlášt tady jsou ceny :

Náušnice...60Kč
Přívěšek....40Kč
Řetízek .....70 KčZde naleznete další sety

Donutek~řetízek na krk

8. října 2009 v 17:00 | mirinda65

Zde najdete další náhrdelníky

06.gif image by LowinkaCena: 60 Kč
pink2.gif image by spookys-graphixKategorie: Náhrdelníky
pink2.gif image by spookys-graphixVýška: 3,5 cm
pink2.gif image by spookys-graphixKód: (to co píšete do obědnávky): 0101

Pink donut~řetízek na krk

8. října 2009 v 16:59 | mirinda65

Zde najdete další náhrdelníky


06.gif image by LowinkaCena: 70 Kč
pink2.gif image by spookys-graphixKategorie: Náhrdelníky
pink2.gif image by spookys-graphixVýška: 4 cm
pink2.gif image by spookys-graphixKód: (to co píšete do obědnávky): 0301

Rainbow~řetízek na krk

8. října 2009 v 16:58 | mirinda65

Zde najdete další náhrdelníky

06.gif image by LowinkaCena: 60 Kč
pink2.gif image by spookys-graphixKategorie: Náhrdelníky
pink2.gif image by spookys-graphixVýška: 3 cm
pink2.gif image by spookys-graphixKód: (to co píšete do obědnávky): 0213Přívěšek: Donut&Bead

8. října 2009 v 16:57 | mirinda65

Přívěšek: Donut&Bead

27. srpna 2009 v 7:48
Donut&Bead
wink Velikost: 5 cm (celý přívěšek)
wink Cena: 50 kč (+poštovné 22,-kč)
wink Poznámky: Skvěle ozdobí klíče nebo pouzdro do školy.

Náušnice: Hannah Montana inspired Purple

8. října 2009 v 16:55 | mirinda65


Hannah Montana inspired Purple
wink Velikost: 1,5 cm
wink Cena: 60 kč (+poštovné 22,-kč)
wink Poznámky: Jako dělané pro Hannu, s fialovým podkladem.